top of page

Letní agility tábor- Markéta Malinčíková

Místo: Svojanov (u Moravské Třebové), http://www.svojanov.com/

 

Termín: 18.-23.8. 2015

 

Podmínky účasti:
Děti mladší 15 let se mohu zúčastnit jen pod dohledem osoby starší 18 let (pokud doprovod není oprávněným zástupcem, přivezte s sebou prosím zplnomocnění podepsané oprávněným zástupcem).
Očkovací průkaz psa s platným očkováním proti vzteklině a infekčním nemocem.

 

Instruktoři:
Markéta Malinčíková (několik let byla trenérkou v klubu Kirican Olomouc, nyní trénuje soukromě agility a poslušnost)
Více na: 
http://www.pcjonatan.cz/inpage/o-trenerce/

  

Program: 
Intenzivní výcvik agility, dle zájmu lze poradit s triky z dogdancingu, základy klikr tréninku, posilování na gymballech a protahování. Kromě výcviku také doprovodný program - táborová soutěž, stezka odvahy :o) , hry s frisbee diskem, večerní grilovačky...

Agility všech úrovní (A0, A1, A2, A3).

Příjezd v úterý 18.8. okolo 10:00, ubytování a následně seznámení a rozdělení do jednotlivých výcvikových skupin. Hned po obědě začínají první tréninky. Poslední tréninky budou v neděli 23.8. dopoledne, následuje oběd a krátká zábavná táborová hra, které prověří vaše praktické i teoretické schopnosti :)

 

Ubytování: 
V chatkách po dvou. S sebou spacáky. K dispozici společenská místnost s lednicí a varnou konvicí.

 

Stravování: 

Plná penze: 1000,-
Polopenze: 600,- nebo snídaně+oběd: 650,-

 

Cena:
Jeden cvičící tým (výcvik, ubytování) - 2400,-
Druhý pes ve výcviku - 1000,-
Necvičící doprovod (ubytování) - 800,-
Necvičící pes - zdarma

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Každý účastník tábora je plně zodpovědný za svého psa, a to ať už za škody jím vzniklé, nebo jiné (např. rušení nočního klidu štěkáním a vytím atd.) Je povinností mít své psy v areálu na vodítku a bezprostředně po nich uklízet výkaly v areálu i v jeho blízkosti.

 

Účastníci budou na tábor přijímáni podle pořadí došlých přihlášek. Od přijatých účastníků budeme do 30. 4. 2015 požadovat zálohu činící 1500 Kč za každou cvičící osobu. Pokud nebude záloha zaplacena do tohoto data, oslovíme zájemce "pod čarou". Zbytek poplatku přijatých účastníků musí být doplacen do 30. 6. 2015.

Záloha je nevratná (lze ji vrátit pouze v případě, že se vaše místo zaplní náhradníkem). Pokud se tým odhlásí z tábora po doplacení celé částky, vrací se částka bez zálohy.

 

Kontakty:
Markéta - 608 378 687 (bekynka112@centrum.cz)
Platby na účet 3200888650/6800. Do zprávy pro příjemce napište své jméno, příjmení a místo tábora (Svojanov).

bottom of page