top of page
Letní agility tábor- Markéta Malinčíková

Datum: 21.-27.7. 2014

 

Místo:

Pohořany, fotbalové hřiště (u Olomouce)

 

Podmínky: 

Děti mladší 15 let se mohu zúčastnit pouze pod dohledem osoby starší 18 let (pokud doprovod není oprávněným zástupcem, přivezte s sebou prosím zplnomocnění podepsané oprávněným zástupcem).

Očkovací průkaz psa s platným očkováním proti vzteklině a infekčním nemocem.

 

Instruktor:

Markéta Malinčíková (několik let trenérkou v klubu Kirican, nyní trénování ve vlastním psím centru)

Více na: http://www.pcjonatan.cz/inpage/o-trenerce/

 

Program: 

Intenzivní výcvik agility (trénink 2x denně), ale dle zájmu také dodatkově triky pro dogdancing, základy klikr tréninku, posilování na gymballech. Kromě výcviku také doprovodný program- táborová soutěž, stezka odvahy, hry s frisbee diskem, procházky, grilovačky....

 

Agility pro všechny vykonnostní úrovně (A0, A1, A2, A3).

 

Příjezd v podndělí 21.7. 2014 v 10:00, ubytování (postavení stanů), seznámení a rozdělění do jednotlivých výcvikových skupin. Po obědě hned začneme s prvními tréninky. Poslední tréniky budou v neděli 27.7. 2014 dopoledne, odpoledne se uskuteční krátké táborové hry a potom odjezd domů.

 

Ubytování:

Ve vlastních stanech přímo u hřiště. K dispozici je zázemí ve formě sprch, WC, kuchyňky (vařič, lednice, rychlovarná konvice) a klubovny.

 

Stravování:

Snídaně v ceně tábora (formou švédských stolů), obědy- je možné objednat dovoz z hostince, večeře je na každém z Vás. K dospozici bude neustále kuchyňka a gril.

 

Cena:

Jeden cvičící tým (výcvik, ubytování, snídaně)- 2300,-

Druhý pes ve výcviku- 1000,-

Necvičící doprovod (ubytování, snídaně)- 800,-

Necvičící pes- zdarma

 

Okolí:

ZOO Svatý kopeček, zřícenina hradu Helfštýn, historické centrum města Olomouce, ....

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ostatní informace:

Každý účastník tábora je plně zodpovědný za svého psa, a to ať už za škody jím vzniklé nebo jiné (např. rušení nočního klidu štěkáním a vytím atd.). Je povinností mít své psy v areálu na vodítku (mimo výcvik) a bezprostředně po nich uklízet exkrementy v areálu i jeho blízkosti.

 

Účastníci budou na tábor přijímáni podle pořadí došlých přihlášek. Aby bylo Vaše místo rezervováno, budeme muset obdržet do

25. 3. 2014 zálohu činící 1500 Kč za cvičící osobu a 500 Kč za necvičící doprovod. O pořadí po 25.3. 2014 rozhoduje datum přijetí zálohy/celé částky. Zbytek poplatku musí být doplacen do 15.6. 2013.

 

Záloha je nevratná (vrácení pouze v případě, že za sebe najdete náhradníka). Pokud se tým odhlásí z tábora po doplacení celé částky, vrací se částka bez zálohy.

 

Kontakt:

Markéta Malinčíková- 608378687 (Bekynka112@centrum.cz

 

Platby na účet: 3200888650/6800. Do zprávy pro příjemce napiště prosím své jméno nebo přijmení!!

 

 

 

bottom of page